Sestdien, 6.aprīlī klubs atvērts no plkst.20:30 un ieeaja atļauta  TIKAI SIEVIETĒM un arī šovs TIKAI SIEVIETĒM! Vīriešus gaidām pēc šova!

Jelgavas kreklos atgriežas MALE Empire NIGHT _out SHOW pilnā sastāvā!

“Male Empire Night_out Show” pirmo reizi sevi pārādīja uz lielās skatuves “EROTS 2016” ar Las Vegas stila pikantajiem šoviem, un izklaides industrijā sevi pierādijušī kā profesionālu un augsta līmeņa striptīzdejotāju kompāniju. Baltijas valstīs snieguši vairāk kā 50 koncertus, un jau iekarojuši amerikas sieviešu sirdis, sniedzot vairāk kā 100 koncertus Amerikā.
MEN’$ šovs 6. aprīlī solās būt ar prātam neaptveramu un unikālu priekšnesumu. Ikvienai būs Iespēja nokļūt muskuļotā kareivja un iekarotāja rokās, pavedinošā džentelmeņa, skaistuma glābēja , kā arī militarā un kartības drošības spēlītēs. Spēcigie un vīrišķīgie ķermeņi, starojošais harizms un erotiskās kustības novedīs ikvienu sievieti līdz endorfīnu un fantāziju nekontrolējamai situācijai.

Ieeja tikai dāmām 18+
Biļetes iepriekšpārdošanā šeit
Ieeja no 20:30, šova sākums 22:00

Pēc pusnakts ieeja klubā atļauta arī vīriešiem un karsti dzīvespriedzīgas un “spridzinošas” dejas plānotas vismaz līdz 05.00 !!!