No īsās darba nedēļas - atpūtā uz ČBK

19-04-2017 Nav komentāru »

Pēc vienmēr-nedaudz-par-īsu brīvdienu nedēļas esam atpakaļ darba nedēļā, taču nebēdā, jo tā ir īsā darba nedēļa, un jau rīt aicinām Tevi nākt atpūsties uz “Četriem baltiem krekliem”!

Turpinām ierastā ritmā - ceturtdien ar dzīvo mūziku priecēs THE HITS BAND, bet par piektdienas un sestdienas ballīti pārūpēsies mūsu diskžokejs Mareks! #IeejaBezMaksas

180417_1.jpg

Ar stāvizrādēm pārsteigs “Ārprāts”

12-04-2017 Nav komentāru »

Šonedēļ turpinām nedēļu jau ierastā ritmā, bet nedaudz mainītās formās - par to īpaši būs parūpējusies improvizatoru apvienība “Ārprāts”, kura ceturtdienas vakarā, 13. aprīlī, piedāvās kārtējo teātra sporta turnīru, savukārt otrajā izrādes daļā pārsteigs ar vairākām īsām stāvizrādēm. Tev tas ir jāredz!

Pārsteigumus sagādās arī teātra sporta tiesnešu kolektīvs - šoreiz goda tiesneša kārtā būs sabiedrībā zināmais hip-hopa mākslinieks Edavārdi!

Bet pēc improvizācijas teātra izrādes, kā ierasts, par dzīvo mūziku parūpēsies THE HIT BAND! Bet atlikušajai nakts daļai, kā arī piektdienas un sestdienas ballītei ritmu diktēs mūsu diskžokejs Jānis DREE!

Tiekamies! Adrese nemainīga - Vecpilsētas iela 12! Teātra izrādes sākums - plkst.20:00, bet pārējos vakaros esam vaļā no plkst.22:00. Ieeja - protams, bez maksas.

12aprilis1111.jpg

GAPOLJERI atgriežas ČBK

03-04-2017 1 komentārs »

Jau šo piektdien, 7. aprīlī, uz “Četri balti krekli” skatuves atgriezīsies muzikāli noskaņoti teatrāļi GAPOLJERI!

ČBK muzikālā apvienība reiz nosvinēja savu 5 gadu jubileju, nu viņi sola atgriezties “nobriedušāki, sirmāki un krietnāki”!

Ja četri balti krekli

Ir jaunam cilvēkam,

Tas iziet var caur dzīvi

Bez lielām pārdomām.

 

Vai būs tad kāda jēga

Vēl atgādināt viņam,

Ka dziesma nav par krekliem,

Bet ir par sirdsapziņām?

Tiekamies jau piektdien Vecpilsētas ielā 12! Durvis vērsim vaļā - kā allaž no plkst. 22:00, ieeja - bez maksas!

gapoljeri.jpg


	  

ČBK aizvada 17 gadu jubileju

22-03-2017 1 komentārs »

Ar atraktīvu priekšnesumu improvizatoru apvienības “Ārprāts” izpildījumā un lustīgām dejām THE HIT BAND vadībā, kā arī ar pašmāju rokgrupas Z-SCARS uzstāšanos aizvadītas kluba 17 gadu jubilejas pastāvēšanas svinības.

Literāri muzikālais klubs “Četri balti krekli” pastāv, pateicoties Jums, dārgie apmeklētāji un mākslinieki! Paldies, ka bijāt un esat ar mums kopā visus šos gadus! Paldies visiem par laba vēlējumiem un atmiņu stāstiem. Priekā - par vēl daudziem gaišiem gadiem nākotnē!

Bet šonedēļ turpinām ierasto scenāriju - ceturtdienas vakars tiks aizvadīts THE HIT BAND zīmē, piektdien ar tikai un vienīgi latviešu mūziku Jūs priecēs mūsu diskžokejs Mareks, un arī sestdien telpas pieskandinās labākā pašmāju deju mūzika, par ko parūpēsies DJ Jānis Dree!

 kivics.jpg

Prezentēs H. Kalvīša un E. Strazdiņas dziesmas “Sniega karaliene” videoklipu

28-02-2017 4 komentāri »

Šajā ceturtdienā, 2. martā, “Četri balti krekli” kluba telpās notiks dziesminieku Heinriha Kalvīša un Elitas Strazdiņas dziesmas “Sniega karaliene” video klipa prezentācija.

Paredzēts arī neliels ieskats klipa filmēšanas aizkulisēs.

Duets savu radošo sadarbību sāka  2014. gadā, kad ierakstu studijā tika ieskaņota pirmā kopīgi izpildītā dziesma “Vai Tu zini?”.

strazina.jpg

© 2008 Četri Balti Krekli