Gan disko, gan impro, gan #live koncerti!

09-10-2018 Comments Off

Ko sarūpēsim turpmākās nedēļas nogalēs? Gan disko ar jau iepazītiem DJ, gan impro apvienības “ĀrprāTS” un “Barons Rozenkrancs” izpildījumā, gan #live koncertus, par ko parūpēsies Miks Galvanovskis ar grupu un grupa “NorMoon”!

cbk-progarmma-1210-2710-labots1.jpg

Noslēdzam “Kreklu dārza” sezonu

16-09-2018 Comments Off

Āra terases “Kreklu dārzs” sezona ir noslēgusies - turpmāk tiekamies tikai kluba iekštelpās! Divās turpmākajās nogalēs tiksanās vieta būs deju grīda - par mūziku parūpēsies mūsu DJ, bet 21. septembrī ar dzīvo mūziku priecēs pozitīvie “Riga Reggae”!

cbk11.jpg

Bezmaksas festivāls un nebijuši viesi “Kreklu dārzā”

24-08-2018 Comments Off

 

Šovakar prātu asinās riekstotāji erudīcijas spēlē “Cietie Rieksti”, vakarā “Kreklu dārzā” tiekamies ar dziedātāju Miku Galvanovski, bet rītvakar ar dzīvo mūziku priecēs Jānis Frišfelds. Pēc saulesrieta tiekamies kluba iekštelpās uz kārtīgu disko!

Bet jau nākamnedēļ gaidāms bezmaksas festivāls - Vecpilsētas ielas svētki, kas Rīgā notiks pirmoreiz! Savukārt septembra otrajā nedēļā gaidāma improizrāde apvienības “Barons Rozenkrancs” izpildījumā, skanīgais duets Kristiāna un Kris Bru, kā arī skatuvi dosim iepriekš nebijušam viesim, kuru Latvija iepazina šovā “X-faktors” - Aivo Oskim!

2408-0809-cbk-programma.jpg 

Pirmie “Vecpilsētas ielas svētki” - jau nākamnedēļ

23-08-2018 Comments Off

Esam priecīgi būt starp vaininiekiem vasaras izskaņā gaidāmajiem Vecpilsētas ielas svētkiem - bezmaksas festivālam visu vecumu pārstāvjiem!

Būs gan dažādas atraktīvas un sporta aktivitātes, gan arī improvizācijas teātra izrādes, tirdziņi, un, protams, dzīvā mūzika - Dzelzs Vilks, Mārtiņš Balodis un grupa “Bad Habbits”, kā arī Double Faced Eels, kas nupat plūkusi laurus starptautiskā mūzikas šovā ‘Best.Cover.Ever.’!

vecpilsetas.jpg

“Kreklu dārza” jubilejas svinības - jau rītvakar

03-08-2018 Comments Off

Šovakar pēc erudīcijas spēles “Cietie Rieksti” tiekamies ar dziedātāju Katrine Lukins, bet jau rītvakar, 4. augustā (tomēr “Četri balti krekli”), svinēsim Kreklu dārza Gada jubileju - nenokavē!

Un, protams, nedēļas nogalēs turpināsim priecēt ar dzīvo mūziku tropiskajos vakaros vasaras terasē “Kreklu dārzs”. Iestājoties tumsai, pāriesim uz iekštelpām, kur par mūziku parūpēsies mūsu DJ!

cbk-augusta-programma.jpg

© 2008 Četri Balti Krekli