ČBK Helovīnu ballīte ar “zombiju dzērienu”

25-10-2016 Nav komentāru »

Klāt ir tā dēvētais “veļu laiks”, kas daudzviet pasaulē iezīmējas ar krāšņi svinētu Visu svēto nakti jeb Helovīniem. Latvijā Helovīnu svinēšanas kultūra arvien attīstās, tādēļ šīs nedēļas nogalē vērsim durvis Helovīnu iedvesmotai ballītei divu vakaru garumā. Aicinām Tevi ļauties iztēlei, jo kluba apmeklētājus Visu svēto nakts kostīmos šajā nedēļas nogalē sagaida pārsteigums - Helovīnu tradīciju iedvesmots šotiņš “Zombie brain shot” (attēlā).

05abe9a2ebb8bbe6fbf850d5f822132e.jpg 

Šāda akcija apmeklētājus sagaida gan piektdienas, gan sestdienas ballītē - 28. un 29.oktobrī. Mūsu darbinieki sarūpēs īpašas svētku dekorācijas, bet diskžokeji parūpēsies par tematisku mūziku. Ballītei būt! Durvis vērsim kā allaž plkst.22 un ieeja bez maksas! 

 

Kārtējais smaida muskuļu treniņš ČBK ar improvizatoru apvienību “Ārprāts”

20-10-2016 Nav komentāru »

Klubā “Četri balti krekli” jau ar trešo otrās sezonas izrādi šovakar viesosies improvizatoru apvienība “Ārprāts”. Izrādes sākums plkst.20. Mākslinieki šovakar sola “īstenu joku lapkriti”!

Atbalstot mākslinieku daiļradi, ieeja par ziedojumiem. Pēc izrādes neizpaliks latviešu un ārzemju deju hitu nakts - pēc kārtīga smaida muskuļu treniņa būs iespēja dejojot uztrenēt arī kāju muskuļus!

“Ārprāts” ir improvizatoru kolektīvs, kas sanāca kopā 2015. gada vasarā, pulcinot teātra sporta entuziastus no pašiem Latvijas austrumiem līdz pat rietumiem. Kā mērķis tika izvirzīts popularizēt tieši teātra sportu kā improvizācijas teātra žanru. Izvirzītais uzdevums ir rādīt kvalitatīvu improvizāciju uz skatuves, kas spēj uzjautrināt, aizkustināt un ieintriģēt.

Teātra sporta pamatā ir komandas improvizācija, ko papildina sporta elements – sacensība starp komandām un tiesnešu vērtējuma iegūšana. Galvenais spēles uzdevums ir atbilstoši dažādiem noteikumiem improvizēt, nospēlēt īsas etīdes, kurām par pamatu tiek izmantoti skatītāju ierosinājumi un spontāna, neiestudēta aktieru rīcība. Tas ir enerģijas pilns un ļoti interesants pasākums, kur kopā saspēlē intriga, jautrība un aizkustinājums.

“Mākoņstūmēji” un “Karakums”

12-10-2016 Nav komentāru »

Piektdien, 14.oktobrī “Četros baltos kreklos” grupa “Mākoņstūmēji” (koncerta sākums ap pusnakti un pilnīgi bez jebkādas ieejas maksas!!!). Dzīvespriecīgas dejas līdz rītam!

Apskati te

Dzīvā mūzika “Četros baltos kreklos” būs arī sestdien - ar dziesmām no vecajām padomju kinofilmām, kā arī citām bezbēdīgām dziesmām uzstāsies duets “KARAKUMS” (Normunds Jakušonoks un Kaspars Tīmanis)

“Četri balti krekli” atceļ ieejas maksu

07-09-2016 Nav komentāru »

Piektdien, 9.septembrī, muzikālais klubs “Četri balti krekli” sāks 17.sezonu ar grupas “Los Taburetos” koncertu.

Tāpat klubam šis būs pirmais gads, kad samaksa par ieeju vairs netiks prasīta.

“Los Taburetos” klubā uzstāsies pirmo reizi, kā arī pirmo reizi tā uzstāsies “dzīvajā”.

“Los Taburetos” ir grupa, kas radusies “Labvēlīgā tipa” ikgadējo gada nogales koncertu laikā 2014.gada oktobrī, atskaņojot tādas dziesmas kā “Maigonis ir Klimpa”, “Fingāls” un “Kastings”.

“Šogad “Labvēlīgā tipa” rudens koncertu nebūs, tāpēc, iespējams, ka tieši “Los Taburetos” ir fanu lielā iespēja baudīt jautru un atraktīvu mūziku un uz skatuves vienuviet redzēt gan Andri Freidenfeldu, gan Kasparu Tīmani, gan, protams, arī mani,” par tuvojošos koncertu stāsta grupas dalībnieks un kluba “Četru baltu kreklu” līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks.

Jaunajā sezonā klubs “Četri balti krekli” strādās četras dienas nedēļā - no trešdienas līdz sestdienai.

Kluba darba laiks nebūs mainījies - no trešdienas līdz sestdienai tas strādās no plkst.22 līdz plkst.5. Nemainīgi paliek arī vecuma ierobežojumi - trešdienās un ceturtdienās ieeja ir no 18 gadu vecuma, piektdienās un sestdienās no 21 gada vecuma.

“Los Taburetos” pirmoreiz ČBK

29-08-2016 Nav komentāru »

los_taburetos.png

Ar vērienīgu grupas „Los Taburetos” koncertu Rīgas vecākais mūzikas klubs, proti, literāri – muzikālais klubs „Četri balti krekli” 2016.gada 9.septembrī uzsāks savas darbības 17.sezonu.

 

„Četri balti krekli” (saīsinājumā un tautas valodā ČBK) Vecpilsētas ielā 12, Rīgā strādā kopš 2000.gada 15.marta un joprojām ir viena no apmeklētākajām izklaides vietām Rīgā. „Četru baltu kreklu” līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks stāsta : „Jaunajā sezonā klubs strādās 4 dienas nedēļā (no trešdienas līdz sestdienai) un ieejas maksas nebūs ne dienās, kad paredzētas dejas dzīvespriecīgu dīdžeju pavadījumā, ne arī dienās, kad notiks mazāk vai vairāk slavenu grupu koncerti”.

 

Pirmais koncerts jau pavisam drīz – 2016.gada 9.septembrī, kad paredzēts vērienīgs jaunās un daudzsološās grupas „LOS TABURETOS” koncerts (pasākuma sākums plkst. 22.00). Ieeja bez maksas, galdiņu rezervēšana ir ļoti vēlama un ieteicama.

 

„Los Taburetos” ir grupa, kas radusies „Labvēlīgā Tipa” ikgadējo gada nogales koncertu laikā 2014.gada oktobrī, atskaņojot tādus hitus kā „Maigonis ir Klimpa”, „Fingāls” un „Kastings”. Muzikologs Sandris Vanzovičs pēckoncerta recenzijā bija ļoti skarbs un tiešs, paziņojot: „Nost ar „Labvēlīgo Tipu”, lai dzīvo „Los Taburetos”!”.

© 2008 Četri Balti Krekli