“Četri balti krekli” atceļ ieejas maksu

07-09-2016 Nav komentāru »

Piektdien, 9.septembrī, muzikālais klubs “Četri balti krekli” sāks 17.sezonu ar grupas “Los Taburetos” koncertu.

Tāpat klubam šis būs pirmais gads, kad samaksa par ieeju vairs netiks prasīta.

“Los Taburetos” klubā uzstāsies pirmo reizi, kā arī pirmo reizi tā uzstāsies “dzīvajā”.

“Los Taburetos” ir grupa, kas radusies “Labvēlīgā tipa” ikgadējo gada nogales koncertu laikā 2014.gada oktobrī, atskaņojot tādas dziesmas kā “Maigonis ir Klimpa”, “Fingāls” un “Kastings”.

“Šogad “Labvēlīgā tipa” rudens koncertu nebūs, tāpēc, iespējams, ka tieši “Los Taburetos” ir fanu lielā iespēja baudīt jautru un atraktīvu mūziku un uz skatuves vienuviet redzēt gan Andri Freidenfeldu, gan Kasparu Tīmani, gan, protams, arī mani,” par tuvojošos koncertu stāsta grupas dalībnieks un kluba “Četru baltu kreklu” līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks.

Jaunajā sezonā klubs “Četri balti krekli” strādās četras dienas nedēļā - no trešdienas līdz sestdienai.

Kluba darba laiks nebūs mainījies - no trešdienas līdz sestdienai tas strādās no plkst.22 līdz plkst.5. Nemainīgi paliek arī vecuma ierobežojumi - trešdienās un ceturtdienās ieeja ir no 18 gadu vecuma, piektdienās un sestdienās no 21 gada vecuma.

“Los Taburetos” pirmoreiz ČBK

29-08-2016 Nav komentāru »

los_taburetos.png

Ar vērienīgu grupas „Los Taburetos” koncertu Rīgas vecākais mūzikas klubs, proti, literāri – muzikālais klubs „Četri balti krekli” 2016.gada 9.septembrī uzsāks savas darbības 17.sezonu.

 

„Četri balti krekli” (saīsinājumā un tautas valodā ČBK) Vecpilsētas ielā 12, Rīgā strādā kopš 2000.gada 15.marta un joprojām ir viena no apmeklētākajām izklaides vietām Rīgā. „Četru baltu kreklu” līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks stāsta : „Jaunajā sezonā klubs strādās 4 dienas nedēļā (no trešdienas līdz sestdienai) un ieejas maksas nebūs ne dienās, kad paredzētas dejas dzīvespriecīgu dīdžeju pavadījumā, ne arī dienās, kad notiks mazāk vai vairāk slavenu grupu koncerti”.

 

Pirmais koncerts jau pavisam drīz – 2016.gada 9.septembrī, kad paredzēts vērienīgs jaunās un daudzsološās grupas „LOS TABURETOS” koncerts (pasākuma sākums plkst. 22.00). Ieeja bez maksas, galdiņu rezervēšana ir ļoti vēlama un ieteicama.

 

„Los Taburetos” ir grupa, kas radusies „Labvēlīgā Tipa” ikgadējo gada nogales koncertu laikā 2014.gada oktobrī, atskaņojot tādus hitus kā „Maigonis ir Klimpa”, „Fingāls” un „Kastings”. Muzikologs Sandris Vanzovičs pēckoncerta recenzijā bija ļoti skarbs un tiešs, paziņojot: „Nost ar „Labvēlīgo Tipu”, lai dzīvo „Los Taburetos”!”.

Improvizatoru apvīņeiba pīduovoj:

18-08-2016 Comments Off

orptots.jpg

10.augustā pl.20:00

05-08-2016 Comments Off

aldim-50-2-page-001.jpg

Lai top augusts! Nosvinēsim to.

03-08-2016 Comments Off

cetri-balti-krekli-aug-01-web.jpg

© 2008 Četri Balti Krekli